درباره ما

گروه مدیاوب با نزدیک به 5 سال فعالیت در زمینه طراحی سایت و تولید محتوا در خراسان رضوی و سوابق موفق  آن در پروژه های محتلف طراحی سایت، در زمینه تولید محتوا ساخت لوگو و طراحی برند حضوری قدرتمند و فعالی داشته است. تمرکز و تخصص این شرکت بر روی راه حل های جامع ارتباطی و بصری در شبکه های اینترنتی و شبکه های مجازی بوده و شامل زمینه های تخصصی زیر می شود:

طراحی سایت 

تولید محتوا سایت سئو

پشتیبانی و امنیت سایت

مدیریت و ادمینی شبکه های اجتماعی

تبلیغات و توسعه برند در شبکه های اجتماعی

افزایش بازدید سایت و پیشرفت در صفحات گوگل

طراحی لوگو و برند سازی

طراحی و تبلیغات محیطی

طراحی اینفوگرافیک

طراحی و تولید موشن گرافیک متناسب با هدف

و…………

طراحی سایت

خط مشی شرکت

• ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات ارزش آفرین به آنها
• ارتقاء سطح مهارت، توانمندی و دانش نیروی انسانی
• ارتقا سطح مشارکت و روحیه همکاری کارکنان شرکت
خط مشي ما بر مبناي کرامت انسانی، اعتماد متقابل و كار گروهي با هدف بهبود مستمر استوار بوده و همواره در تلاش براي رقابت، آزمايش، ارزيابي مجدد و همينطور افزايش و بهبود استانداردهاي خود مي باشيم. همچنین شركت طراحی سایت مدیاوب به ايجاد يك محيط كاري كه در آن افراد به رقابت دعوت شده ، توانگر مي گردند و پاداش كار خود را دريافت مي دارند، متعهد است.

کلام آخر

قبل از سفارش طراحی سایت باید اطلاعات دقیقی از دامنه ، سرور،زبان برنامه نویسی و تکنولوژی های مورد استفاده کسب نمایید. هر نوع بازاریابی نیاز به یک وب سایت بدون نقص دارد، وب سایت شما منعکس کننده کیفیت کار شما و نوع خدمات شما است، اگر در آینده مجبور به طراحی مجدد سایت خود شوید خسارات وارده، جبران ناپذیر است. بررسی تمامی این موارد نیاز به مشاوره حضوری دارد تا انتخاب درستی داشته باشید.پس قبل از هرکاری جلسه مشاوره رایگان خود را با ما هماهنگ کنید. در این جلسه هیچ گونه مذاکره فروشی صورت نمی گیرد تنها مشاوره های لازم به شما ارائه می شوند.